факультету

Чемпіонат Європи з сумо

12-16 січня в столиці Угорщини Будапешті відбувся чемпіонат Європи з сумо. Студент факультету фізичної культури Святослав Семикрас став чемпіоном серед спортсменів до 21 року та бронзовим призером серед дорослих у ваговій категорії до 80 кг.

Настільний теніс. Переможці ІІ туру Клубного чемпіонату України

9-11 грудня у Львові відбувся ІІ тур Клубного чемпіонату України (Регіональної ліги) з настільного тенісу, конференція «Захід». Збірна команда «Кам’янець-Подільський-ДЮСШ №1» у групі «А» не залишила шансів на перемогу опонентам і вийшла до фіналу з першого місця.

Ірина Моцик – срібна призерка “Гранд-фіналу”

24-25 грудня в Дніпрі відбувся турнір найсильніших з настільного тенісу гранд-фінал “Майстерс” серед жінок. Наша студентка-магістрантка факультету фізичної культури Ірина Моцик зуміла гідно зіграти всі сети, та в боротьбі за золото поступилася. В результаті спортсменка посіла другу сходинку.

У столиці визначили імена лауреатів “Спортивного сузір’я 2016”

15 грудня на церемонії «Спортивне сузір’я – 2016», яка відбулась в Холі чемпіонів НСК «Олімпійський», підбили підсумки спортивного року. Традиційне свято вшанування кращих спортсменів та тренерів року, що минає, організоване Міністерством молоді та спорту спільно із Всеукраїнським центром «Спорт для всіх», відзначає як плеяду видатних особистостей спортивного Олімпу, так і спортивні надії країни.

Приємно, що з-поміж номінантів були студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Чемпіонат України з боксу

12-17 грудня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з боксу серед жінок, на якому студентка нашого вишу Олександра Безродна посіла друге місце у ваговій категорії до 48 кг.

Наші студенти – чемпіони України з боротьби сумо

10-11 грудня у місті Харкові відбувся чемпіонат України з боротьби сумо серед студентів. З-поміж десяти команд вишів наші студенти відзначились такими нагородами: Станіслав Семикрас виборов золоту медаль у ваговій категорії до 85 кг, Уляна Кляпка також перемогла у ваговій категорії до 73 кг, Олександр Дзекан став третім у ваговій категорії до 60 кг.

Вітаємо наших студентів-сумоїстів!

Сторінки