факультету

Кубок України з легкої атлетики

Вітаємо КМСУ Андрія Гусара із бронзовою нагородою у потрійному стрибку (14,77), яку він виборов на Кубку України з легкої атлетики, що відбувся в Києві 11 лютого.

Нагороди легкоатлетів

17-19 лютого Суми приймали чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Легкоатлети нашого вишу привезли зі змагань повний комплект нагород. МСУМК Марина Бех у стрибках в довжину стала чемпіонкою з результатом 6,68. МСУМК Олена Сідорська виборола срібло в бігу на 1500 м (4,19). КМСУ Віталій Капітанець став третім у бігу на 3000 м з перешкодами (9,20). КМСУ Віктор Гусар у потрійному стрибку посів четверте місце (14,77).

Вітаємо спортсменів з гідним виступом!

Відкритий чемпіонат України з кульової стрільби

14-20 лютого в м. Львові відбувся відкритий чемпіонат України з кульової стрільби, на якому студенти факультету фізичної культури показали відмінні результати. Зокрема,

• Олексій Хабаров виборов три золоті медалі у вправах ГП-6, МГ-6 (ком.), ГП-6 (ком.) та бронзову у вправі МГ-9 (ком.);

• Віктор Банькін – золото (МП-6 (ком.)), два срібла (МП-6, МП-8 (ком.)) та бронзу (МП-10 (ком.));

• Кирилл Козюк – золото, срібло, та бронзу у вправах МГ-9 (ком.), МГ-6 (ком.) та ГП-50 відповідно;

Непереможна «Фортеця»

Цього вікенду відбулись чергові тури Чемпіонату міста з футзалу, де були зафіксовані такі результати:

ДЮСШ 2- Фортеця-К-ПНУ-2 (3:7)

Буревісник- Фортеця-К-ПНУ-1 (1:13)

Атланта- Фортеця-К-ПНУ-2 (0:4)

Фортеця-К-ПНУ-1- СК-17 (12:4)

Фортеця-К-ПНУ-2- Довжок (4:1)

Авто-Street- Фортеця-К-ПНУ-1 (1:3)

Чемпіонат України з легкої атлетики з метань

13-15 лютого в місті Мукачево відбувся чемпіонат України з легкої атлетики з метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Команда збірної області складалася зі студентів факультету фізичної культури нашого вишу, які в підсумку показали такі результати: Костянтин Райтаровський виборов срібну медаль (48,1 м), Адрій Сабов посів сьоме місце (37,13 м) в метанні диска серед юніорів; Олександр Пінтак в метанні списа з-поміж молоді став сьомим (54,92 м); Людмила Гулай посіла четверту сходинку в метанні диска серед молоді (36,36 м).

На фото зліва Костянтин Райтаровський.

Безпрограшна хода «Фортеці»-К-ПНУ

Відбулись чергові матчі чемпіонату міста з футзалу. В п’ятницю (10 лютого) «Фортеця»-К-ПНУ-2 в запеклій боротьбі переграла команду Авто-Strit (6:5). У свою чергу «Фортеця»-К-ПНУ-1 розгромила команду Vita-Corda з рахунком 17:1.

В суботу «Фортуна» не встояла перед шаленим натиском «Фортеці»-К-ПНУ-2 і програла студентській команді з рахунком 12:4. Підтримали своїх колег і гравці «Фортеці»-К-ПНУ-1, перегравши «Епіцентр» (6:1).

Сторінки